Biuro księgowe FAL-MAX – o firmie

Zarejestrowanie działalności gospodarczej w CEiDG jest dopiero pierwszym krokiem do prowadzenia firmy i osiągania konkretnych sukcesów. Pokonanie barier związanych z prowadzeniem dokumentacji finansowej i podatkowej jest jednym z etapów tego procesu. Bez względu na to, czy są Państwo młodymi przedsiębiorcami, czy firma działa już od wielu lat, nie muszą Państwo pokonywać tych barier sami. Z pomocą przyjdzie Wam biuro księgowe FAL-MAX.

Naszą mocną stroną jest wieloletnie doświadczenie w obsłudze mikro- i małych przedsiębiorstw. Zdobyliśmy je, działając nieprzerwanie od 1993 roku. Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku i stamtąd prowadzone są usługi księgowe dla naszych Klientów. Nie oznacza to jednak, że do współpracy zapraszamy jedynie Klientów z Gdańska. Jesteśmy otwarci na innowacyjne rozwiązania, także te dotyczące współpracy zdalnej. Dlatego przystosowaliśmy nasze usługi do potrzeb tych osób, które nie mają czasu na osobiste kontakty z pracownikami biura. Dzięki skanerom księgowym udostępniamy dokumenty online. Umożliwiamy też dostarczanie faktur i innych dokumentów drogą online.

Gwarantujemy bezpieczeństwo polisą PZU

FAL-MAX jest rzetelnym biurem, któremu mogą Państwo powierzyć wasze finanse i sprawy kadrowe, bez ryzyka, że popełnimy błędy. Dzięki doświadczeniu i wiedzy wiemy, jak poruszać się w świecie spraw księgowych, podatkowych i różnych form rozliczeń.

Jako dodatkową gwarancję bezpieczeństwa obsługi księgowej Klientów wykupiliśmy o polisę odpowiedzialności cywilnej w PZU S.A. Natomiast potwierdzeniem wiarygodności biura księgowego oraz głównej księgowej jest wydany przez Ministra Finansów certyfikat księgowy o numerze 23412/2008.