Zakładanie działalności gospodarczej, a następnie jej prowadzenie wiąże się z koniecznością wykonywania różnych prac biurowych. Do takich zalicza się między innymi przygotowywanie i podpisywanie umów, prace o charakterze kancelaryjnym czy obsługa korespondencji. Stały adres musi mieć też każda firma, która składa deklaracje podatkowe czy rozlicza składki ZUS. Nie zawsze jednak forma prowadzonej działalności czy dostępny kapitał pozwalają na utrzymanie stacjonarnego biura z zatrudnionym w nim personelem. W takiej sytuacji dobrym rozwiązaniem jest wirtualne biuro.

Zajmujecie się Państwo handlem obwoźnym lub macie mobilną wypożyczalnię? Wasza działalność polega na naprawie sprzętu AGD czy montażu domofonów w domach klientów? A może świadczycie usługi medyczne z dojazdem do pacjenta? W każdej z wymienionych sytuacji wynajmowanie pomieszczenia biurowego i zatrudnianie sekretarki niesie zbędne koszty. Decydując się na wirtualne biuro, nie tylko możecie je zaoszczędzić, ale też powierzycie obowiązki biurowe profesjonalistom – bez czasochłonnej rekrutacji czy szkolenia personelu.

Nowe rozwiązanie dla Firm

FAL-MAX jest firmą, która dostosowuje swoje usługi do wciąż zmieniającego się rynku i rosnących potrzeb Klientów. Oferujemy między innymi doradztwo w sprawach związanych z zakładaniem działalności, jej prowadzeniem i dokumentacją finansową. Poza usługami takimi jak księgowość dla firm prowadzimy również kadry i płace. Ponadto wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, oferujemy innowacyjne rozwiązanie – wirtualne biuro. Stanowi ono wygodny sposób na bezpośredni przepływ dokumentów finansowych między firmą a księgową. Outsourcing obsługi biurowej pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze – nie trzeba fizycznie być na miejscu, aby dopełnić niezbędnych formalności. Wirtualne biuro to sposób na nowy adres do korespondencji czy rejestracji firmy. Przychodzące dokumenty są błyskawicznie skanowane i przesyłane drogą mailową, dzięki czemu przedsiębiorca ma szybki wgląd w istotne dla niego treści.

Usługa ogranicza koszty prowadzenia działalności, gdyż nie wymaga tak dużego nakładu środków, jak wynajem siedziby dla firmy. Tanie wirtualne biuro to doskonała propozycja dla przedsiębiorstw, które z różnych przyczyn chcą podlegać terytorialnie pod Pierwszy Urząd Skarbowy w Gdańsku. Rozwiązanie kierujemy również do właścicieli firm, którzy dopiero zaczynają prowadzić swój biznes.

Jeśli miejscem, w którym rejestrujecie Państwo firmę, jest Trójmiasto, a w szczególności Gdańsk, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Nie tylko zyskacie stały adres dla Waszej działalności, ale też możecie powierzyć nam jej obsługę księgową. W naszym biurze zapewniamy miłą i swobodną atmosferę, naturalny wystrój oraz zawsze uśmiechnięty zespół.

Cennik

Dla przejrzystości cen i zakresu świadczonych usług w ramach wybranej oferty przygotowaliśmy dla naszych Klientów 3 warianty cenowe.


Siedziba Twojej firmy pod adresem

ul. Kopeckiego 9/24, 80-809 Gdańsk

Odbiór i informacja o korespondencji

przychodzącej (SMS/mail)

Przesyłanie korespondencji przychodzącej

Nadawanie korespondencji wychodzącej

Biuro Standard

100 zł

netto / m-c

Biuro Premium

125 zł

netto / m-c

Biuro VIP

150 zł

netto / m-c

Warunki

 

Aby skorzystać z usługi Wirtualnego Biurka należy spełnić dwa warunki:

1. należy podpisać z Biurem Rachunkowych FAL-MAX Lilianna Falencikowska umowę o świadczenie usług rachunkowo-księgowych

2. należy zaakceptować Regulamin Wirtualnego Biura.

Warunki