Prowadzenie ksiąg rachunkowych jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy, jednak problemy w tej dziedzinie pojawiają się znacznie wcześniej – już na starcie, podczas rejestracji firmy. Od podjętych wówczas decyzji zależy, czy działalność będzie spełniała oczekiwania właściciela oraz, czy będzie on mógł w jej zakresie wykonywać zaplanowane zadania. Początkowy wybór kodów definiujących zakres działalności zaważy zarówno na konieczności zdobywania zezwoleń i licencji, jak i na formie opodatkowania czy księgowości firmy. Ponieważ dokonywanie zmian w rejestracji nie jest proste, warto już na wstępie podjąć najlepsze, racjonalne decyzje.

Jeśli zakładacie Państwo firmę i nie wiecie, jak postawić pierwsze kropki w tej dziedzinie, zachęcamy do kontaktu z nami. Nasze biuro to zarówno wykwalifikowana księgowa, jak i personel pomocniczy, który ma kwalifikacje oraz niezbędne doświadczenie. Kontaktując się z nami, uzyskacie informacje na temat najlepszej w Waszym przypadku formy działalności. Podpowiemy też czy wybrać podatek liniowy, ryczałt ewidencjonowany czy rozliczenie na zasadach ogólnych. Kontakt z nami to również okazja do uzyskania odpowiedzi na temat zasad outsourcingu księgowego czy możliwości skorzystania usługi wirtualnego biura.

Napisz do nas

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, lub są zainteresowani ofertą Biura Rachunkowego FAL-MAX prosimy o kontakt. W celu jego ułatwienia polecamy formularz kontaktowy.

FAL-MAX Logo

Biuro Rachunkowe FAL-MAX Sp. z o.o.
Gdańsk
NIP 583-34-10-144, Regon 387377934

E-mail: office@fal-max.pl